شلوار جین مناسب افراد چاق چه نوع شلوار جینی است؟

شلوار جین مناسب افراد چاق چه نوع شلوار جینی است؟

شلوار جین مناسب افراد چاق شلوارهای جین راسته می‌باشد. شلوار جین راسته بهترین انتخاب برای افرادی است که پاهای چاق و یا عضلانی دارند. شلوار جین راسته هرگز از مد نمی‌افتد.

لازم است توضیح دهیم که منظورمان از افراد چاق لزوما افرادی با شکم بزرگ یا اضافه وزن نمی‌باشد. در این مقاله بیشتر افرادی با پاهای چاق و عضلانی که معمولا ران‌های چاق و بزرگی دارند مدنظر قرار گرفته‌ است.

 افراد چاق بهتر است شلوار جین دمپا گشاد و بگی نپوشند. این نوع شلوارهای جین پاهای شما را چاق‌تر نشان می‌دهد. بسیاری از افراد چاق به دلیل راحتی این شلوارها تمایل زیادی به پوشیدن شلوارهای گشاد و بگی دارند. پوشیدن شلوارهای گشاد شما را لاغرتر نشان نخواهد داد. بلکه به صورت اغراق آمیزی شما را درشت‌تر و چاق‌تر از چیزی که هستید نشان خواهد داد.

از پوشیدن شلوارهای اسکینی یا چسبان اجتناب کنید. شلوار جین چسبان اصلا برای فردی با پاهای چاق مناسب نیست. این نوع شلوارها توجه بیشتری را به سمت پاهای چاق شما جلب می‌کند.

تفاوت شلوارهای اسکینی با شلوارهای کشی در این است که شلوارهای کشی نسبتا راحت هستند. شلوارهای اسکینی یا چسبان نقاط ضعف اندام شما را برجسته‌تر خواهند کرد.

شلوار جین مناسب مردان چاق

رنگ شلوار جین مناسب افراد چاق

شلوار جین رنگ روشن نپوشید. شلوار جین تیره علاوه بر لاغر نشان دادن شما با هر لباسی نیز قابلیت ست شدن دارد. رنگ تیره برجستگی‌های بدن شما را نمایش نمی‌دهد. رنگ‌های روشن پاهای شما را بزرگ‌تر و چاق‌تر نشان خواهد داد.

از پوشیدن شلوارهای جین سنگ شور پرهیز کنید زیرا آن‌ها کاربرد کمتری دارند. اگر سنگ شور شلوار جین در ناحیه ران باشد توجه افراد را به سمت ران شما می‌برد. این در حالی است که بهتر است توجه افراد را به سمت پاهای چاق و عضلانی خود نبرید.

شلوار جین ساده مشکی یا  شلوار جین ساده سرمه ای بپوشید. این شلوارها را با لباس‌های تیره ست کنید تا لاغرتر به نظر برسید.

اندازه فاق و کمر شلوار جین مناسب افراد چاق

 پوشیدن شلوار جین فاق بلند و شلوار جین فاق کوتاه هر کدام مشکلات خاص خودشان را برای شما دارد. پهلوهای آویزان و بیرون زده از شلوار جین یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که افراد چاق هنگام پوشیدن شلوار جین با آن روبرو هستند.
پوشیدن شلوار جین فاق کوتاه باعث بد دیده شدن باسن هنگام نشستن می‌گردد. پوشیدن شلوار جین فاق بلند فشار زیادی به شکم شما وارد خواهد کرد.

شلوارهایی با اندازه فاق متوسط بهترین انتخاب برای افراد چاق هستند. مهم‌ترین مسئله‌ای که هنگام خرید شلوار جین افراد چاق باید در نظر بگیرند این است که شلوار باید به باسن و کمر بچسبد. بعضی از افراد چاق این تصور اشتباه را دارند که چون چاق هستند باید شلوار جینی بپوشند که کمر آن یا به صورت کلی کمی گشاد باشد.

شلوار جین مناسب برای باسن بزرگ

اگر شلوار جینی بخرید که کمر آن برای شما گشاد است پس از مدتی این شلوار شکل و فرم اولیه را از دست خواهد داد. کمر آن بسیار گشادتر از روز اول خریدتان خواهد شد. به گونه‌ای که مجبور خواهید بود دائم آن را بالا بکشید.

انتخاب سایز مناسب

نکته طلایی در خرید شلوار جین برای افراد چاق توجه به سایز مناسب است. شلواری که کاملا برای شما فیت و اندازه باشد هرگز از خریدنش پشیمان نخواهید شد.

همیشه سعی کنید سایز بپوشید. به عبارت دیگر اگر همه نکات گفته شده را رعایت کنید اما شلوار فیت و اندازه نخرید، خرید شما اشتباه بوده است. اگر علاوه بر راحتی، زیبایی و شیک پوشی برای شما اهمیت دارد بهتر است کمی با حوصله شلوار جین سایز مناسب خود را پیدا کنید.

اگر شلوار جین راسته رنگ تیره خود را با لباس‌های رنگ تیره ست کنید بسیار لاغرتر از چیزی که هستید دیده خواهید شد.

 

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

دیدگاه خود را ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

95 − = 88