چگونه تیشرت و پیراهن مردانه را با هم پوشید؛ ست تیشرت و پیراهن

ست تیشرت و پیراهن مردانه می‌تواند شما را جذاب‌تر از آن چیزی که هستید، جلوه دهد، بنابراین اگر کمد لباس‌تان از حداقل یک یا دو دست ست تیشرت و پیراهن خالی است، وقت آن رسیده انقلابی در استایل‌تان راه بیندازید. با سال ست همراه باشید تا نحوه ست کردن آن‌ها را در این مطلب به شما بگوییم.

نکات انتخاب تیشرت جهت ست کردن با پیراهن مردانه

همان‌طور که می‌دانید تیشرت‌های مردانه اغلب یکی از راحت‌ترین و جذاب‌ترین لباس‌های مردانه هستند. این تیشرت‌ها دو نوع آستین کوتاه و آستین بلند دارند که معمولاً در فصل بهار و تابستان طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند. اما برای روزهای گرم تابستان، تیشرت آستین کوتاه گزینه بهتری محسوب می‌شود زیرا به‌سادگی می‌توانید آن‌ها را با انواع شلوارهای مردانه ست کنید.

تنها نکته‌ای که در انتخاب تیشرت مردانه باید در نظر داشته باشید این است که اگر می‌خواهید تیشرت به تن‌تان نشسته و شما را خوش استایل جلوه دهد، بایستی اندازه و فیت تن‌تان باشد؛ یعنی نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. با توجه به رنگ پوست‌تان، رنگ آیتم‌های دیگر لباس و کفش، رنگ تیشرت را طوری انتخاب کنید تا با هم همخوانی و تناسب داشته باشد.

راه جذاب ست کردن تیشرت مردانه با پیراهن چهارخانه

در ست تیشرت و پیراهن مردانه، انتخاب رنگ تیشرت به رنگ پیراهن چهارخانه بستگی دارد. به عنوان مثال بهترین گزینه‌ای که می‌توانید با پیراهن‌های چهارخانه مشکی قرمز ست کنید، تیشرت رنگ سفید است. این استایل می‌تواند یکی از دلنشین‌ترین و جذاب‌ترین استایل‌هایی باشد که شما را جنتلمن نشان می‌دهد. خلاصه در نظر داشته باشید که اگر پیراهن چهارخانه را انتخاب کردید، زیر آن باید حتماً از یک تیشرت ساده تک رنگ استفاده کنید. این ترکیب با شلوار جین می‌تواند استایل شما را اسپرت کند. کافیست آستین‌های پیراهن‌تان هم به شیوه ارتشی بالا بزنید تا متوجه جذابیت استایل‌تان شوید.

راه جذاب ست کردن تیشرت مردانه با پیراهن چهارخانه

 تیشرت طرح دار را با پیراهن جین اینطوری ست کنید

زمانی که سخن از پیراهن جین به میان می‌آید، مسلماً ترکیب شیک یک تیشرت طرح‌دار با پیراهن جین ساده می‌تواند طرفداران شما را بیشتر کند. برای جذابیت بیشتر می‌توانید چند دکمه پایین پیراهن را بسته و عینک آفتابی را از بالای دکمه‌های پیراهن آویزان کنید. تا جایی دکمه‌ها را ببندید که طرح تیشرت نمایان باشد. این ترکیب در کنار شلوار کتان یا شلوار اسلیم فیت، استایل مناسبی برایتان می‌سازد.

ست شیک تیشرت راه راه با پیراهن مردانه جلو باز

در صورتی که هوس پوشیدن تیشرت راه‌راه به سرتان زد بهتر است سراغ پیراهن‌های ساده بروید. این ترکیب هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد و همواره یکی از جذاب‌ترین تیپ‌هایی است که می‌توانید داشته باشید. تیشرت راه‌راه افقی برای آقایانی که بالاتنه توپری دارند، مناسب است و تیشرت راه‌راه عمودی به تن آقایان دارای اضافه وزن کمک می‌کند تا لاغرتر نشان داده شوند.

جمع بندی

در نظر داشته باشید که هنگام پوشیدن تیشرت به همراه پیراهن، حتماً تیشرت بدون یقه استفاده کنید. هرگز هر دو نوع را شلوغ و طرح‌دار انتخاب نکنید. حتماً باید یکی از این‌ها ساده باشد تا جلوه زیباتری در تن‌تان داشته باشد؛ بنابراین هر چه ساده‌تر و خلوت‌تر به نظر برسید، استایل‌تان مرتب‌تر است. شما چه ستی از تیشرت و پیراهن مردانه را بیشتر می‌پسندید؟

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

دیدگاه خود را ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 3 = 2