راهنمای استفاده از ساسپندر برای آقایان شیک پوش

شروع استفاده از اولین ساسپندر ها به ۳۰۰ سال پیش باز می‌گردد. در آن زمان، استفاده از این بندهای پارچه‌ای تنها برای بالا نگاه داشتن شلوار بود. با گذشت زمان و تغییر استایل افراد، این اکسسوری خاص در حاشیه قرار گرفت؛ به طوری که امروزه استفاده از آن‌ها تنها برای آقایان شیک پوش و در عین حال، طرفداران تیپ‌های خاص است.

ساسپندر چیست ؟

ساسپندر در واقع بندهایی پارچه‌ای و یا چرم هستند که بر روی شانه‌ها قرار می‌گیرند. این اکسسوری مردانه باعث بالا و ثابت نگه داشتن شلوار می‌شود. این نوارهای پارچه‌ای در بسیاری از موارد حالت کشی دارد و به شکل  X یا Y در قسمت کمر قرار می‌گیرند. دو بنده‌ها توسط گیره‌های انتهایی خود که معمولا روی یک قطعه چرم قرار گرفته‌اند به کمر شلوار متصل می‌شوند.

جالب است بدانید با وجود این که کاربرد کمربندها و ساسپندرها کاملا یکی است اما بسیاری از آقایان تمایل بیشتری به استفاده از کمربند دارند؛ شاید به این دلیل که کمربندها در کوچک نشان دادن کمر هم موثر هستند!

نمونه‌های متفاوتی از این اکسسوری وجود دارد که بسته به موقعیت‌های مختلف (رسمی/کژوال) مورد استفاده‌ قرار می‌گیرند.

باور اشتباه و رایج در مورد ساسپندر این است که اغلب آقایان مسن و چاق به جای بستن کمربند از ساسپندر استفاده می‌کنند. همچنين غالبا تصور مي‌كنند داشتن استایل کلاسیک و پوشیدن شلوار پارچه‌ای لازمه استفاده از این اکسسوری است. حال آن‌ که يكي از سبك‌هاي جديد و مورد توجه استفاده از ساسپندر در يك استايل كژوال و امروزي است.

ساسپندر-دوبنده-ست کردن با ساسپندر

نهایتا اگر زمانی تصمیم گرفتید از ساسپندر استفاده کنید، بهتر است این دو مورد را به خاطر داشته باشید :

  • از ست کردن رنگ ساسپندر با کفش‌ غافل نشوید؛ زیرا این اصل به ظاهر کوچک برای ایجاد تحولی بزرگ، ضروری است.

ساسپندر-دوبنده

  • هرگز از کمربند و ساسپندر به صورت همزمان استفاده نکنید. از بین این دو اکسسوری هر کدام که راحتی بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد، استفاده کنید.

 

فروشگاه اینترنتی سال ست امکان خرید ساسپندر را با چند کلیلک برای شما همراهان عزیز فراهم نموده است.

مشاهده و خرید ساسپندر مردانه
مشاهده و خرید ساسپندر مردانه

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

دیدگاه خود را ارسال نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 6 =